دلایل پر شدن یک چاه فاضلاب چیست؟

شاید شما دوست داشته باشید بدانید که چرا چاه فاضلاب شما پر شده یا گرفته است. اگر درست است، ما در این مطلب به بررسی عوامل مختلفی که باعث این پر شدن می شوند خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

چند دلیل که چرا چاه فاضلاب شما پر شده است

در ادامه به بررسی دلایل اصلی پر شدن یک چاه فاضلاب خواهیم پرداخت. امیدواریم این لیست به شما کمک کند بفهمید که چرا چاه شما پر شده است. در این صورت اگر فهمیدید مساله جزئی است، شاید حتی خودتان هم بتوانید از پس حل آن بر آیید:

  • رایج ترین دلیلی که به پر شدن یک چاه فاضلاب (چاه دستشویی، حمام، آشپزخانه و ...) منجر می‌شود، متراژ کمی است که سازنده های یک ساختمان برای میله و دهانه چاه در نظر گرفته اند. متاسفانه این مساله در تهران بزرگ زیاد دیده می شود و این موضوع به درستی در ساختمان های قدیمی لحاظ نشده است.
  • مساله دوم، نبود کوره مناسب است. کندن یک کوره باعث می شود که آب سطح بیشتری برای جاری شدن داشته باشد و در نتیجه تخلیه راحت تر صورت پذیرد. به علاوه، موادی همچون چربی، لایه و جامدات هم به ته کوره می چسبند و در نتیجه، فضا برای حرکت آب باز خواهد بود. در صورت لزوم، متخصصان ستاره تهران آمادگی کامل دارند تا در حفر چاه به صورت کاملا حرفه ای همراه با کول گذاری چاه به صورت اصولی همراه شما باشند.
  • گاهی پیش می‌آید که در یک منقطه از تهران (به خصوص نقاط بالا شهر) سطح سفره های زیر زمینی آب بالا باشد و در نتیحه، سازنده مجبور باشد تا عمق کمتری لوله را پیش ببرد. به علاوه، سنگ لاخی بودن برخی زمین ها نیز به همین موضوع منجر خواهد شد.
  • یک مورد قابل توجه دیگر که باعث پر شدن مداوم یک چاه می شود، سن بالای یک چاه است. دلیل موضوع هم معمولاً آن است که به مرور زمان، این چاه با لایه های چربی و کثیفی پر می شود و فضای کمی برای حرکت آب باقی می ماند. برای حل این مساله، انجام لایروبی و کف تراشی چاه یک مساله حیاتی است تا چاه احیا شود و بتواند کارکرد خود را همچنان داشته باشد.
  • مساله نهایی هم که همه ما می شناسیم، گیر کردن اجسام بزرگ و جامد در داخل چاه است. این موضوع می‌تواند جریان حرکت آب را مسدود کند و در نتیجه باعث شود چاه شما بعد از مدتی پر شده و سرازیر گردد.

خدمات تخلیه چاه ستاره تهران

در نهایت باید بگوییم که در صورتی که چاه شما گرفت و نیاز به یک متخصص برای امر تخلیه چاه (و در صورت امکان، حل مشکل به صورت اصولی) داشتید، می‌توانید با تیم ستاره تهران تماس بگیرید. خیالتان راحت باشد که متخصصان ما از هر نظر در کنار شما هستند و از شناسایی مساله و تخلیه چاه گرفته تا لایروبی، کف تراشی، کول گذاری و حتی حفر یک چاه می‌توانند شما را همراهی کنند.

پس اگر می‌خواهید یک بار برای همیشه، مشکل را به صورت اصولی حل کنید، همین حالا با ما تماس بگیرید. توجه داشته باشید که خدمات این شرکت به صورت 24 ساعته و در تمام تهران ارائه می‌شود، پس مهم نیست که ساعت الان چند است یا شما کجای تهران زندگی می‌کنید.

دسته ها: مطالب آموزشی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام