حفاری چاه

برای مطالعه بیشتر در رابطه با انواع چاه های حفر شده به سایت مراجعه کنید. برای مشاوره رایگان در زمینه حفاری چاه تماس بگیرید: 09123119031

زمانی که شما به سیستم فاضلاب شهری متصل نباشید و لازم باشد راهی دیگر برای دفع فاضلاب پیدا کنید، می بایست به سراغ حفر چاه بروید. ما در اینجا به مسائل کلی در زمینه حفاری چاه اشاره خواهیم کرد. 

البته در صورتی که فرصت کافی ندارید تا این مطلب را مطالعه کنید، می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و به صورت تلفنی از متخصصان حفاری چاه ستاره تهران مشاوره بگیرید.

انواع چاه های فاضلاب حفاری شده

پیش از هر چیز، شما باید بدانید که چاه های فاضلاب به دو شکل هستند:

چاه جذبی

اساس عملکرد این چاه ها بر اساس جذب می باشد. این یعنی که چاه های مذکور باید دارای قابلیت جذب آب باشند. توجه داشته باشدی که برای حفر چنین چاهی، باید به جنس خاک و نوع زمین توجه ویژه داشت. برای مثال، زمینی که جنس خاک آن از شن و ماسه باشد، به خوبی آب را جذب می کند و برای چاه جذبی مناسب است. اما این مساله در مورد خاک رس صادق نیست.

سپتیک تانک

چاه سپتیک در واقع یک چاه نیست. بلکه یک تانکر بزرگ است که در زیر زمین قرار می گیرد و اجازه نمی دهد فاضلاب جابجا شود. اما مشخصا، زمانی لازم خواهد بود تا نسبت به تخلیه این چاه اقدام های لازم انجام شود. معمولا جنس تانک های سپتیک از بتن یا مصالحی است که نسبت به نفوذ و خوردگی مقاوهم هستند و به خوبی فاضلاب را داخل محفظه حفظ می کنند.

از این چاه ها به طور گسترده در ساختمان هایی که نمی توان در آنها چاه جذبی حفر کرد، مثلا واحد مسکونی و ویلایی، کارگاه ها، هتل ها، رستوران ها، مجتمع های تفریحی و ورزشی، و ... استفاده می‌شود.

هزینه حفاری چاه

هزینه حفر یک چاه به عوامل بسیار متعددی از جمله عمق، قطر، نوع چاه و ... بستگی دارد و واقعا نمی توان به همین سادگی، قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. پیشنهاد می کنیم برای این منظور با متخصصان ما تماس بگیرید و به صورت تلفنی با آنها صحبت کنید.

خدمات حفر چاه ستاره تهران

شرکت خدمات تاسیساتی ستاره تهران آمادگی تا در حفر چاه (از هر دو نوع) همراه شما باشد. مهم نیست در کجای تهران ساکن هستید، کافی است با ما تماس بگیرید تا بتوانیم یک برآورد هزینه اولیه از پروژه حفاری چاه شما کرده و بعد از تائید شما، کار را به سرعت آغاز کنیم.

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام