لوله بازکنی

برای کسب آگاهی، مشاهده تعرفه ها و شماره های ثابت لوله بازکنی به سایت مراجعه کنید. یا با ما تماس بگیرید: 09123119031

لوله ها هستند که به آب را جاری می کنند. لوله هایی که به چاه های فاضلاب منتهی می شوند. اما بسیار پیش می آید که خود این لوله ها دچار گرفتگی شوند و لازم باشد شما مجبور به لوله بازکنی شوید.

چه عواملی باعث گرفتگی لوله ها می شود؟

گرفتگی لوله ها معمولاً ناشی از استفاده طولانی است. زمانی که شما به مدتی طولانی از یک لوله استفاده کرده باشید، رسوبات مختلفی در آن جمعع شده‌اند که باعث گرفتگی این لوله می شوند و لازم است که این رسوبات تراشیده شوند تا راه برای جریان داشتن آب باز شود. البته استفاده نادرست نیز نقش بسیار موثری در گرفتگی لوله دارد. برای مثال، اینکه حواستان نباشد چه چیزی را (دستمال، مو، روغن و ...) در مسیر لوله های فاضلابی خود بیندازید.

عملیات لوله بازکنی چگونه صورت می پذیرد؟

هنگامی که لوله های خانه شما به دلایل ساده مسدود شده باشد، راهکارهای کم هزینه ای برای حل آن وجود دارد. ما در این زمینه یک مقاله کامل منتشر کرده ایم و در آن 4 راهکار خانگی و ساده برای لوله بازکنی را با شما در میان گذاشته ایم. به کمک این مقاله، احتمالاً شما بتوانید مساله خود را حل کنید.

اما اگر که به کمک راهکارهای خانگی نتوانستید مساله گرفتگی لوله های خود را حل کنید، باید با یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید. این شرکت ها معمولا از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده می کنند و دارای دستگاه های حرفه ای لوله بازکنی هستند.

دستگاه لوله بازکنی، ساختار ساده ای دارد و متشکل از یک فنر لوله بازکنی (یک فنر حلقه ای و دوار) به همراه یک موتور است. چرخش موتور، فنر را داخل لوله می چرخاند و به راحتی مسیر و دیواره های لوله را از ضایعات پاک می کند. 

البته به این نکته دقت داشته باشید که افراد ناشی، ممکن است با این فنر به لوله شما آسیب بزنند و مشکل را دو چندان کنند. پس در انتخاب شرکت لوله بازکنی مناسب، دقت کافی را داشته باشید.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

مشخصا، نمی توان هزینه دقیقی برای خدمات لوله بازکنی مشخص کرد. چون قیمت به عوامل بسیار متنوعی بستگی دارد. اما آگاهی از قیمت حدودی، مطمئنا به تصمیم گیری شما کمک می کند و جلوی شرکت های لوله بازکنی منفعت طلب را می گیرد.

تعرفه خدمات لوله بازکنی معمولاً چیزی بین 50 تا 120 هزار تومان هست. با اینحال، این تعرفه به دلایل مختلف ممکن است افزایش پیدا کند.

(شما می توانید در صفحه تعرفه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه سایت ما، از قیمت سایر خدمات نیز آگاه شوید.)

خدمات لوله بازکنی ستاره تهران

در نهایت، از شما دعوت می کنم در صورتی که لوله هایتان دچار مشکل و گرفتگی شده است، با شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی ستاره تهران تماس بگیرید و با متخصصان آن به صورت رایگان مشاوره کنید. ما می توانیم به صورت تلفنی، نکات و راهکارهای مهم را به شما ارائه دهیم و قیمت دقیق تری برای خدمات لوله بازکنی خود مشخص کنیم. 

مهم نیتس در چه ساعتی از شبانه روز و از هر کجای تهران با ما تماس بگیرید، متخصصان ما می توانند در 30 دقیقه کنار شما باشند و مساله لوله های شما را به صورت تضمینی و در زمانی کوتاه رفع کنند.

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام