رفع بوی بد فاضلاب

برای مطالعه درباره راهکارها و روشهای رفع بوی بد فاضلاب، و مطالعه تعرفه های لوله بازکنی و تخلیه چاه به سایت مراجعه کنید. یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09123119031

شاید برای شما هم پیش آمده باشد، که بوی نفرت انگیز فاضلاب شما را کلافه کرده باشد، این بو که ناشی از نشت گاز سمی و گاز فاضلاب به داخل خانه است دارای راه ها و روش هایی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. یکی از مهمترین سوالاتی که شاید برای شما به وجود آمده باشد این است که :

 

دلیل بوی بد فاضلاب در خانه چیست؟

همانطور که مطلع هستید، بوی بد فاضلاب نشان دهنده این است که گاز سمی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل یا محل کار شما در حال نشت کردن است، و این بو می تواند در زمان های مختلفی به مشام شما برسد، در بعضی از موارد مشاهده شده است که بوی بد فاضلاب به صورت دائمی است. یکی از علائمی که باید به آن دقت کرد، این است که بوی بد فاضلاب می تواند بسیار غلیظ یا رقیق باشد.

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که احساس کنید، از فاضلاب شما بوی بدی شبیه به تخم مرغ گندیده یا بوی یک لاشه ماهی گندیده به مشامتان می رسد، این بو می تواند در آشپزخانه، حمام، توالت، یا هر جای دیگری از ساختمان محل سکونت یا کارتان به مشام شما برسد. 

چگونه بوی بد فاضلاب را از بین ببریم؟

در ادامه راه هایی را معرفی خواهیم کرد، که می توانید به صورت خانگی این مشکل را برطرف نمایید، اما در صورتی که این مشکل همچنان ادامه پیدا کرد، سریعا باید با یکی از کارشناسان ستاره تهران تماس گرفته و این موضوع را مطرح کنید.  کارشناسان ستاره تهران، با حضور در محل و بررسی مورد مطرح شده مشکل شما را در اسرع وقت برطرف می نمایند. 

 

راه اول، استفاده از جوش شیرین:

احتمالا در منزل شما هم جوش شیرین پیدا می شود، می توانید با استفاده از یک چهارم تا یک دوم پیمانه از جوش شیرین، آنرا در فاضلاب بریزید و در همان حین یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به آن اضافه کنید، و درب فاضلاب را با یک شی بپوشانید.

 

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید:  چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

 

راه دوم، آهک را امتحان کنید! :

می توانید یک کیلو آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کرده و بعد از ساعاتی آن را تکان دهید و از صافی بگذرانید و برای مدت طولانی در فاضلاب (دستشویی) تخلیه نمایید.

 

راه سوم، نمک، از بین برنده ی سریع بوی بد فاضلاب:

همچنین می توانید با استفاده از ترکیب نمک و جوش شیرین، محلول بسیار قوی، و از بین برنده ی سریع برای بوی فاضلاب خود تهیه کنید. به این صورت که یک لیوان نمک و یک لیوان جوش شیرین را به همراه یک کتری آب جوش به داخل فاضلاب (دستشویی)بریزید تا از بیرون زدن بوی نامطلوب آن جلوگیری کنید. 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید:  دلایل پر شدن یک چاه فاضلاب چیست؟

راه چهارم، از یک کارشناس در این زمینه کمک بگیرید:

اگر در این زمینه تخصصی ندارید یا اینکه مشکل شما بیش از حد برای شما دردسر ساز شده است، می توانید گوشی تلفن خود را بردارید با کارشناسان شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی ستاره تهران تماس گرفته و مشکل خودتان را مطرح کنید. کارشناسان ستاره تهران آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند. 

 

تعرفه های رفع بوی بد فاضلاب:

اگر شما می خواهید برای رفع بوی بد فاضلاب خود از یک کارشناس کمک بگیرید، می توانید تعرفه های خدمات تخلیه چاه و لوبه بازکنی  را توسط کارشناسان تخلیه چاه ستاره تهران را مشاهده کنید. 

پس سریعا با ما تماس بگیرید:

02188349268

02188535746

همچنین شما می توانید مطالب بیشتری  استفاده کنید.

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام