رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه

برای مطالعه درباره راهکارها و روشهای رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه، و مطالعه تعرفه های لوله بازکنی و تخلیه چاه به سایت مراجعه کنید. یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09123119031

یکی از دغدغه هایی که همواره برای مالکین ساختمان ها وجود دارد بحث نم در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه می باشد، که باعث ایجاد هزینه های بالا و مشکلاتی برای مالکین و ساکنین ساختمان ها می شود.برای برطرف کردن این مشکل می توانید از خدمات رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه ستاره تهران استفاده کنید.

معرفی خدمات رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه توسط تخلیه چاه و لوله بازکنی ستاره تهران:

همانطور که مطلع هستید، وجود نم و رطوبت در دیواره ها و کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها، مشکلی است که بسیاری از خانواده ها با آن روبه رو هستند، که ما در ستاره تهران این مشکلات را به صورت زیر برطرف می کنیم:

  1. تشخیص دقیق و نقطه ای محل نشت آب به وسیله دستگاه های پیشرفته 
  2. تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان 
  3. تعمیر سرویس توالت فرنگی و ایرانی 
  4. رفع نم و رطوبت از دیوار به همراه امور بنایی و نقاشی مربوط به آن 
  5. عایق کاری رطوبتی با استفاده از عایق های پیش ساخته یا ایزوگام و عایق های پلیمیری جدید  

 

برای مشاهده تعرفه های خدمات ما به صفحه تعرفه های خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی ستاره تهران، مراجعه فرمایید. 

  برای مشاوره رایگان در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی با ما تماس بگیرید:

02188349268

02188535746

همچنین شما می توانید مطالب آموزشی تخلیه چاه و لوله بازکنی ستاره تهران را دنبال کنید. 

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام