لوله بازکنی ونک

تیم خدماتی ستاره تهران، با گردآوری متخصصین در لوله بازکنی ونک و تخلیه چاه ونک روند کار را به مراتب برای همشهریان گرامی آسان تر و ساده تر کرده است. 

معرفی خدمات لوله بازکنی ونک:

اگرشما هم در محله ی ونک تهران سکونت دارید و به دنبال یک شرکت خدمات فنی معتبر و قابل اطمینان هستید تا بتواند در کمترین زمان ممکن و با مناسبترین تعرفه خدمات شما را با کیفیت بالا انجام دهد، می توانید با شرکت ستاره تهران تماس بگیرید. 

 نحوه اعزام کارشناسان شعبه لوله بازکنی ونک چگونه انجام می شود؟

 شرکت فنی و خدماتی ستاره تهران، با دارا بودن کارشناسان آموزش دیده، با اخلاق و مجرب ساکن محله ی ونک تهران که تحت پوشش شرکت ستاره تهران فعالیت می نمایند، در کمترین زمان ممکن به محل وقوع مشکل اعزام شده و مشکلات شما را به سرعت برطرف می کنند. 

تمامی کارشناسان شعبه تخلیه چاه ونک دارای شناخت کافی از محله ونک تهران بوده و می توانند با تماس شما همشهریان گرامی به سرعت در محل مورد نظر حضور یابند. 

خدماتی که در شعبه لوله بازکنی ونک ارائه می شود چیست؟

 تیم فنی و خدماتی تاسیسات ستاره تهران، در شعبه تخلیه چاه و لوله بازکنی ونک خدمات زیر را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا تخصصی ارائه می دهد: 

  • تخلیه چاه در ونک
  • لوله بازکنی در ونک
  • لایروبی چاه و فاضلاب در محله ونک تهران
  • رفع بوی بد فاضلاب 
  • رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه 
  • تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله 
  • حفاری چاه 
  • کول گذاری چاه 
  • ارائه مشاوره در زمان وقوع مشکل 
  • و... 

همشهریان عزیزی که در محدوده ونک سکونت دارند می توانند با مطرح کردن مشکلات خود با تیم ستاره تهران، مشاوره مناسبی را دریافت نمایید. 

چرا باید به شعبه لوله بازکنی ونک تیم فنی ستاره تهران اعتماد کنیم؟ 

شرکت خدماتی و فنی تاسیساتی ستاره تهران از سال 1380 فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تاسیسات، تخلیه چاه و فاضلاب و همچنین لوله بازکنی آغاز کرده است.خوشبختانه این شرکت دارای نمونه کارهای بسیاری است که به زودی در صفحه ی مورد نظر درج خواهد شد. 

شعار ما در تیم فنی ستاره تهران: حفظ زیرساخت‌های شهری جهت آسایش بیشتر شهروندان

 

تماس با تخلیه چاه و لوله بازکنی ونک :

09123119031

021-44547991

021-44509652 

 

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام