لوله بازکنی پونک

تیم خدماتی ستاره تهران، با گردآوری متخصصین در لوله بازکنی پونک و تخلیه چاه پونک روند کار را به مراتب برای همشهریان گرامی آسان تر و ساده تر کرده است. 

معرفی خدمات لوله بازکنی پونک:

اگر در یکی از محله های قدیمی شهر تهران به نام پونک سکونت دارید و یا محل کارتان در پونک قرار دارد و به دنبال یک شرکت خدمات فنی و تاسیساتی مناسب هستید می توانید در اولین قدم با کارشناسان شرکت ستاره تهران تماس بگیرید. 

به احتمال زیاد برای خانه یا محل کار شما یک مشکل فنی ساختمانی به وجود آمده است که می خواهید هر چه سریعتر آنرا رفع کنید و به دنبال یک تیم مجرب و متخصص در این زمینه هستید و نمی دانید که به کدام یک از برندهای موجود اعتماد کنید. 

شعبه تخلیه چاه پونک شرکت ستاره تهران، یکی از شعبی است که به همشهریان عزیز در محدوده پونک سرویس های مختلفی را ارائه می دهد و جزء شعب برتر شرکت ستاره تهران می باشد، عزیزانی که در این محدوده سکونت دارند می توانند در صروت وقوع هرگونه مشکل با مشاوران ستاره تهران تماس گرفته و سپس در صورت لزوم نیروهای مورد نظر به محل اعزام شوند. 

نحوه اعزام کارشناسان شعبه تخلیه چاه پونک ستاره تهران چگونه انجام می شود؟

  نحوه اعزام کارشناسان فنی بسیار سریع انجام می شود. چون کارشناسان ستاره تهران بر اساس محل سکونت خود در شعب ستاره تهران فعالیت  می نمایند بدین ترتیب کارشناسان از شناخت کافی در هر منطقه برخوردار هستند و می توانند در مدت زمانی مشخصی در محل حضور داشته باشند. 

چه خدماتی در شعبه لوله بازکنی پونک به مشتریان ارائه می شود؟

 شرکت فنی و خدماتی ستاره تهران در شعبه تخلیه چاه و لوله بازکنی پونک خدمات زیر را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می دهند: 

  • تخلیه چاه پونک 
  • لوله بازکنی پونک 
  • لایروبی چاه ها و فاضلاب ها 
  • رفع بوی بد فاضلاب ها 
  • رفع نم سرویس بهداشتی ها و آشپزخانه ها
  • تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله ها
  • حفاری چاه های مختلف 
  • کول گذاری چاه 
  • ارائه مشاوره و پشتیبانی در زمان وقوع مشکل 
  • و ... 

همشهریان محترمی که در محدوده پونک زندگی می کنند می توانند به صورت آنلاین و یا تلفنی مشکلات خود را با کارشناسان در میان گذاشته و راه حل هایی را اتخاذ نمایند. 

 چرا باید به لوله بازکنی پونک تیم ستاره تهران اعتماد کنیم؟

تیم فنی ستاره تهران، نزدیک به 10 سال است که  فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در زمینه تاسیسات، تخلیه چاه ها و فاضلاب ها و لوله بازکنی آغاز کرده است. خوشبختانه تیم فنی و خدماتی ستاره تهران توانسته است بسیاری از پروژه ها را به صورت کامل و با موفقیت به سرانجام برساند. اگر می خواهید درباره ی خدمات ما بیشتر بدانید می توانید به صفحه خدمات تیم فنی ستاره تهران مراجعه کنید. برای اطلاع از هزینه ها، از صفحه تعرفه های خدمات ستاره تهران بازدید نمایید. 

شعار ما در تیم فنی و خدماتی ستاره تهران: حفط زیر ساخت های شهری جهت آسایش بیشتر شهروندان 

شماره تماس های شعبه پونک تیم ستاره تهران: 

09123119031 (مشاوره رایگان از طریق تلگرام) 

021-44547991

021-44509652

 

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام