لوله بازکنی پاسداران

تیم خدماتی ستاره تهران، با گردآوری متخصصین در لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران روند کار را به مراتب برای همشهریان گرامی آسان تر و ساده تر کرده است. 

معرفی خدمات لوله بازکنی پاسداران : 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در انجام کارهای خدماتی به دنبال یک تعمیرکار کاربلد و مطمئن در محل سکونت خود بوده اید اما متاسفانه عدم دسترسی به یک منبع مناسب و نداشتن شناخت کافی از افراد و تعمیرکاران باعث شده است که بسیاری از همشهریان مشکلات خدماتی خود را به دست افراد غیر متخصص بسپارند و نتیجه کار باعث نارضایتی آنها شود. 

تیم خدماتی ستاره تهران، با گردآوری مجرب ترین متخصصین در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در پاسداران روند کار را به مراتب برای همشهریان گرامی آسان تر و ساده تر کرده است. 

نحوه اعزام کارشناسان به محل چگونه انجام می شود؟ 

تیم فنی ستاره تهران با در نظر گرفتن متخصصین با تجربه و ساکن در هر منطقه ی تحت پوشش دفاتر ستاره تهران، کارشناسان را به محل مورد نظر اعزام می کند. تمامی کارشناسان ستاره تهران دارای شناخت کافی از هر منطقه هستند و به سرعت به محل مورد نظر اعزام شده و مشکل خدماتی شما را بررسی و رفع می کنند. 

خدماتی که در شعبه لوله بازکنی پاسداران ارائه می شود چیست؟ 

خدماتی که در شعبه تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران در ستاره تهران به همشهریان عزیز ارائه می شود عبارتند از: 

  •  تخلیه چاه 
  •  لوله بازکنی 
  •  لایروبی چاه 
  • رفع بوی بد فاضلاب 
  • رفع نم سرویس بهداشتی و آشپزخانه 
  •  تشخیص و تعمیر ترکیدگی لوله 
  • حفاری چاه 
  • کول گذاری چاه 
  •  و ... 

همشهریان تهرانی که در محدوده پاسداران سکونت دارند می توانند با ارائه درخواست به تیم فنی ستاره تهران در اسرع وقت از مشاوران ستاره تهران راهنمایی بگیرند. 

چرا باید به شعبه لوله بازکنی پاسداران تیم فنی ستاره تهران اعتماد کنیم؟ 

شرکت خدماتی تاسیساتی ستاره تهران از سال 1380 با شماره ثبت: 194281 تاسیس شده و تا به امروز مشغول به فعالیت در حوزه تاسیسات و ارائه خدمات فنی مشغول است. خوشبختانه به لطف خدا توانسته ایم بسیاری از پروژه های موفق تاسیسات را برای همشهریان عزیزمان اجرا و به پایان برسانیم. 

شعار ما در تیم فنی ستاره تهران: حفظ زیرساخت‌های شهری جهت آسایش بیشتر شهروندان

تماس با تخلیه چاه و لوله بازکنی پاسداران :

09123119031

22378713
22263703

تلفن عمومی

09123119031

تلفن شمال تهران

22378713 
22263703

تلفن مرکز تهران

88349268 
88535746

تلفن غرب تهران

44547991 
44509652

مطالب آموزشی و کاربری

لایروبی چاه چیست و چه کاربردی دارد؟

لایروبی چاه چیست؟ به احتمال زیاد شما هم بارها کلمه لایروبی چاه را شنیده اید و یا در گوگل زمانی که به دنبال سایت شرکت خدماتی می گردید، مقالاتی در این زمینه مقابل چشم شما قرار...

چهار روش لوله بازکنی ارزان و سریع در خانه

به احتمال زیاد برای شما هم این اتفاق رخ داده است که لوله فاضلاب ظرفشویی، یا کاسه توالت منزلتان مسدود شده باشد و به دنبال راهی بودید که بتوانید خیلی سریع و ارزان این مشکل را...

قیمت تخلیه چاه شما چگونه محاسبه می‌شود؟

مطمئنا، همه ما دوست داریم که وقتی از خدماتی استفاده می‌کنیم، قیمت از ابتدای کار برای ما مشخص و شفاف باشد. زیاد هم پیش آمده که با آدم هایی کار کنیم که به هر بهانه ای می خواهند...

خدمات ستاره تهران

تمامی خدمات مرتبط با تخلیه چاه و لوله بازکنی

ما به کمک ابزارهای حرفه‌ای، از دستگاه‌های ژنراتور با فنرهای فولادی و دورانی گرفته تا دستگاه‌های تراکم و مکش، آمادگی کامل داریم تا در باز کردن لوله‌های اصلی و حتی منهول به کمک شما بشتابیم.

کارهای تخلیه چاه فاضلاب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون آلودگی انجام می‌شود. برای این منظور ما از تانکرهای بزرگ، انواع پمپ های کفکش، آبکش، لجن‌کش و ارتفاع زن استفاده می‌کنیم.

لوله های فاضلاب شما دچار مشکل شده و بوی بد فاضلاب شما را آزار می‌دهد؟ متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مساله را شناسایی خواهند کرد و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نم داشتن، یکی از ترسناک ترین اتفاقاتی است که معمولاً در یک ساختمان اتفاق می‌افتد. ترس از بین رفتن استحکام و فروریزی سازه ها را به کمک ما از دل خود بیرون کنید.

شکی نیست که سرویس فرنگی فقط یک تجمل جذاب نیست، بلکه راحتی بیشتری را برای کلیه اعضای خانواده به خصوص سالمندان به ارمغان می‌آورد. ما در تعویض توالت ایرانی به فرنگی همراه شما هستیم.

در صورتی که به ترکیدگی لوله ساختمان خود مشکوک هستید، متخصصان ما با ابزارهای مخصوص و به کمک تجربۀ خود می‌توانند در نشت یابی و تعمیر این لوله‌ها همراه شما باشند.

حفاری چاه فاضلاب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو، کف تراشی و تعمیرات چاه کهنه و تبدیل چاه کهنه به نو توسط اکیپ های ویژه لایروبی و تهزنی.

با کول گذاری در چاه های قدیمی می‌توان از ریزش آنها جلوگیری کرد. بهتر است که چاه هایی با عمر بیش از 30 سال، با استفاده از این کول گذاری، استحکامی بیش از پیش بیابند.

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
09123119031(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
تماس تلفنی پیام در تلگرام